TR-1350HV1-R
MFR.Part #
TR-1350HV1-R
JLCPCB Part #
C3163939
Package
SMD,13.2x5.1mm
Description
-40℃~+125℃ 100A 1A 350V 600V SMD,13.2x5.1mm Disposable fuses ROHS