TR/0603FA1.5-T
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR/0603FA1.5-T
JLCPCB Part #
C2443332
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 32V 32V 35A 0603 Disposable fuses ROHS