TR2/6125FF1.25R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR2/6125FF1.25R
JLCPCB Part #
C3157543
Package
SMD,6.3x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 50A 72V SMD,6.3x2.5mm Disposable fuses ROHS