TR2/1025FA1.5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR2/1025FA1.5-R
JLCPCB Part #
C3160372
Package
SMD
Description
1.5A 125V 250V 50A SMD Disposable fuses ROHS