TB200HB-0600
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TB200HB-0600
Description
-40℃~+130℃ 12~22 2-Side 2x12P 30A 600V 8.26mm Black - Barrier Terminal Blocks ROHS