STN161150U332
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
STN161150U332
JLCPCB Part #
C2612943
Package
DFN1610-2L
Description
-55℃~+125℃ 1 15V 16V 2kW 30V 55A@8/20us ESD DFN1610-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS