SS-5F-6.3A-BK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SS-5F-6.3A-BK
JLCPCB Part #
C3159332
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 125V 50A 6.3A Plugin Disposable fuses ROHS