SR-5-800MA-BK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SR-5-800MA-BK
JLCPCB Part #
C3161867
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 250V 35A 800mA 插件 Disposable fuses ROHS