SR-5-125MA-AP
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SR-5-125MA-AP
JLCPCB Part #
C3165646
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 125mA 250V 35A 插件 Disposable fuses ROHS