SMFE78CA
MFR.Part #
SMFE78CA
JLCPCB Part #
C3698644
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 126V 1uA 200W 78V 86.7V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS