SMFE78ALH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE78ALH
JLCPCB Part #
C3711425
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS