SMFE58CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE58CA
JLCPCB Part #
C3710816
Package
SOD-123FL
Description
1uA 2.1A 200W 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS