SMFE51CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE51CA
JLCPCB Part #
C3709405
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.4A 200W 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS