SMFE51ALH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE51ALH
JLCPCB Part #
C3702116
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.9A 400W 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS