SMFE48ALH
MFR.Part #
SMFE48ALH
JLCPCB Part #
C3711681
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 48V 5.2A 53.3V 77.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS