SMFE48AH
MFR.Part #
SMFE48AH
JLCPCB Part #
C3705741
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.6A 200W 48V 53.3V 77.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS