SMFE40AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE40AH
JLCPCB Part #
C3704835
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 3.1A 40V 44.4V 64.5V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS