SMFE36CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE36CAH
JLCPCB Part #
C3699253
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 3.4A 36V 40V 58.1V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS