SMFE36AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE36AH
JLCPCB Part #
C3710700
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 3.4A 36V 40V 58.1V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS