SMFE33AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE33AH
JLCPCB Part #
C3711834
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 3.8A 33V 36.7V 53.3V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS