SMFE30CALH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE30CALH
JLCPCB Part #
C3698845
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS