SMFE30CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE30CA
JLCPCB Part #
C3700997
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 30V 33.3V 4.1A 48.4V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS