SMFE28CAH
MFR.Part #
SMFE28CAH
JLCPCB Part #
C3711190
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 28V 31.1V 4.4A 45.4V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS