SMFE24CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE24CA
JLCPCB Part #
C3707965
Package
SOD-123FL
Description
1uA 200W 24V 26.7V 38.9V 5.1A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS