SMFE22CA
MFR.Part #
SMFE22CA
JLCPCB Part #
C3703025
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 22V 24.4V 35.5V 5.6A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS