SMFE20AH
MFR.Part #
SMFE20AH
JLCPCB Part #
C3712474
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 20V 22.2V 32.4V 6.2A TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS