SMFE200CAH
MFR.Part #
SMFE200CAH
JLCPCB Part #
C3701972
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200V 200W 224V 324V 600mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS