SMFE200CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE200CA
JLCPCB Part #
C3708995
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200V 200W 224V 324V 600mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS