SMFE180CAH
MFR.Part #
SMFE180CAH
JLCPCB Part #
C3701637
Description
180V 1uA 200W 201V 292V 700mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS