SMFE180AH
MFR.Part #
SMFE180AH
JLCPCB Part #
C3700838
Description
-55℃~+150℃ 180V 1uA 200W 201V 292V 700mA TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS