SMFE17ALH
MFR.Part #
SMFE17ALH
JLCPCB Part #
C3712588
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V 1uA 27.6V 400W TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS