SMFE17AH
MFR.Part #
SMFE17AH
JLCPCB Part #
C3704907
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 200W 27.6V 7.2A TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS