SMFE160AH
MFR.Part #
SMFE160AH
JLCPCB Part #
C3714306
Description
-55℃~+150℃ 160V 178V 1uA 200W 259V 800mA TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS