SMFE15ALH
MFR.Part #
SMFE15ALH
JLCPCB Part #
C3698841
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS