SMFE150CAH
MFR.Part #
SMFE150CAH
JLCPCB Part #
C3714513
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 200W 243V 800mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS