SMFE14ALH
MFR.Part #
SMFE14ALH
JLCPCB Part #
C3700048
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.2A 1uA 23.2V 400W TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS