SMFE13CAH
MFR.Part #
SMFE13CAH
JLCPCB Part #
C3699352
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 200W 21.5V 9.3A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS