SMFE13ALH
MFR.Part #
SMFE13ALH
JLCPCB Part #
C3712279
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS