SMFE12CAH
MFR.Part #
SMFE12CAH
JLCPCB Part #
C3706767
Description
-55℃~+150℃ 10.1A 12V 13.3V 19.9V 1uA 200W Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS