SMFE12ALH
MFR.Part #
SMFE12ALH
JLCPCB Part #
C3705023
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A 400W TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS