SMFE11CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE11CA
JLCPCB Part #
C3700491
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11A 11V 12.2V 18.2V 1uA 200W Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS