SMFE10AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMFE10AH
JLCPCB Part #
C3713876
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 11.8A 17V 1uA 200W TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS