SMDJE54CAH
MFR.Part #
SMDJE54CAH
JLCPCB Part #
C3703732
Description
34.4A 3kW 54V 5uA 60V 87.1V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS