SMDJE54AH
MFR.Part #
SMDJE54AH
JLCPCB Part #
C3700099
Description
34.4A 3kW 54V 5uA 60V 87.1V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS