SMDJE48AH
MFR.Part #
SMDJE48AH
JLCPCB Part #
C3700399
Description
-55℃~+150℃ 38.8A 3kW 48V 53.3V 5uA 77.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS