SMDJE45CA
MFR.Part #
SMDJE45CA
JLCPCB Part #
C3713722
Description
1uA 3kW 41.3A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS