SMDJE43CA
MFR.Part #
SMDJE43CA
JLCPCB Part #
C3711233
Description
-55℃~+150℃ 1uA 3kW 43.2A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS