SMDJE36AH
MFR.Part #
SMDJE36AH
JLCPCB Part #
C3709724
Description
-55℃~+150℃ 36V 3kW 40V 51.6A 58.1V 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS