SMDJE36A
MFR.Part #
SMDJE36A
JLCPCB Part #
C3703258
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 3kW 40V 51.6A 58.1V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS