SMDJE33CAH
MFR.Part #
SMDJE33CAH
JLCPCB Part #
C3714284
Description
33V 36.7V 3kW 53.3V 56.3A 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS